Lendi-kom

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Telefon 2: 02 2618143
  • Faksi: 02 2642354
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00
    Sh nga 08:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1449674471_4.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Firma është themeluar në vitin 1997 nën emrin Lendi-Kom.
Fillimet e saj bazohen në shitjen e pjesëve automobilistike për markën OPEL.
Nga viti 2000 u bëmë dhe përfaqësues direkt të brendeve HANS PRIES dhe AUTO MEGA.
Në vitin 2014, gama jonë e produkteve zgjerohet dhe me brendet e njohur PEUGEOT, RENAULT, CITROEN dhe PSA.

Ofrojmë pjesë këmbimi me cilësi të lartë nga brendet përkatëse me garanci një apo dy vjeçare.
Sot Lendi-Kom ka tetë të punësuar dhe rreth 11 000 produkte. Disponojmë dhe me rrjetë shpërndarëse në të gjithë Maqedoninë, me më shumë se 15 distributerë.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj