Leks elektrik

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: rr.1550, Zona industriale Vizbeg 8
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7847 км

  • Telefon 2: 02 3095721
  • Faksi: 02 3095721
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:30
    Sh nga 08:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1625658875_2.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

<p><a target="_blank" href="http://www.lekselektrik.com.mk/"><img alt="" src="/sites/zk/docs/pwp/ba60b61d6823fc8f3bfbe87bada3f33b.jpg" width="100%"/></a></p>
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

EPISTAR

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Dorado


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj