Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Охрид
 • Тетово
 • Велес
 • Кичево
 • Битола
 • Штип
 • Гостивар
 • Куманово
 • Кратово
 • Струмица
 • Неготино
 • Прилеп
 • Струга
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Лаунџ барови
 • Кафе-барови и кафе-клубови
 • Ресторани
 • Ресторани - пицерии
 • Ресторани - бистроа
 • Ресторани - Пабови
 • Храна И Пијалаци - Испорака
 • Мотели
 • Хотели
 • Достава На Храна
 • Кетеринг
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Лаунџ барови


Ма белле


 • Адреса: Дрезденска 19 лам.2 лок.9
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мадера


 • Адреса: ул.10 бр.120
 • Место: Скопје
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 00:00 • Саб од 08:00 до 01:00 • Нед од 10:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мош


 • Адреса: Дебарца 2
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Оне Стрит кафе


 • Адреса: Три Чешми б.б.
 • Место: Штип

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Република Клуб Ресторан


 • Адреса: 4-ти Јули 101
 • Место: Кичево

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ројал


 • Адреса: Јоаким Осоговски 175
 • Место: Крива Паланка

Дејности:

лаунџ барови

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

СН бар


 • Адреса: Михајло Апостолски-Дончо 7
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сентидо


 • Адреса: Св.Кирил и Методиј 7
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Скопје бар крол-Skopje Bar Crawl


 • Адреса: Плоштад Македонија
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сохо бар


 • Адреса: Дервиш Цара 51
 • Место: Тетово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Стики фингерс


 • Адреса: М.Т.Гологанов 34-а
 • Место: Скопје

Дејности:

лаунџ барови

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Теисти (Tasty)


 • Адреса: Св.Кирил и Методи 56-б
 • Место: Скопје
 • Работно време: Пон - Чет од 09:00 до 00:00 • Пет - Саб од 08:00 до 01:00

Дејности:

лаунџ барови

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тимбра


 • Адреса: Њуделхиска 13
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Топ Ган


 • Адреса: бул.Асном 1 (Авној)
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Три кичен бар


 • Адреса: 50-та Дивизија 25
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фреш лаунџ бар-Fresh Lounge Bar


 • Адреса: ул.1 бр.105 Матка
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ча-ча


 • Адреса: Бул.Македонска Косовска бригада 67
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Читална


 • Адреса: Широк Сокак 101
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Чоко бар


 • Адреса: Благој Ѓорев 14
 • Место: Велес
 • Работно време: Пон - Чет од 09:00 до 00:00 • Пет - Нед од 09:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шпајз


 • Адреса: Ѓорги Пешков 10
 • Место: Скопје
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Од вторник до четврток следната недела, односно од 27 до 29 октомври годинава, преку гасоводот ќе се транспортираат ограничени количини на природен гас кон ...
сите 51 | | | веќе видена

Во врска со одлуката на Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги на Република Северна Македонија (РКЕ), донесена на 22 октомври 2020 година, за ...
сите 54 | | | веќе видена

Компанијата за производство на авиони, „Boeing“ денес објави намалување на бројот на вработени и елиминирање на околу 30.000 работни места, бидејќи продолжува ...
сите 53 | | | веќе видена

Истражувањето на „Евробарометар“, спроведено во периодот обележан со пандемијата Ковид-19, покажува дека Европејците се многу загрижени за економската ...
сите 98 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи