Ласертаг


 • Адреса: Славка Недиќ 4/2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10682 км
 • Локација: Покрај кеј, кај кајакарското


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Мапа

  Стопанската комора бара преиспитување на мерката за замрзнување на цените на пијалоците. Здружението за земјоделство и прехрабмена индустија при Стопанската ...
  сите 236 | | | веќе видена

  Заменик-претседателот на Владата задолжен за економски прашања Фатмир Битиќи во денешното обраќање на свеченоста по повод прославата на 75-годишнината на „Раде ...
  сите 66 | | | веќе видена

  Ирската авиокомпанија со попуст Рајанер најави дека значително ќе го намали бројот на летови оваа есен поради доцнење на нарачаните авиони Боинг, пренесува ...
  сите 33 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи