Laplast-M

Punojmë 6 ditë në javë


  • Faksi: 02 3095800
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00
    Sh nga 08:00 deri më 13:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1567079796_23.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Laplast-M është firmë me 30 vite tradicion të prodhimit dhe montimit të produkteve për mbrojtje nga dielli. Gjatë gjithë atyre viteve Laplast-M ka zgjeruar veprimtarinë e vet dhe ka përvetësuar tregje të reja me ofertë gjithnjë e më të pasur të produkteve të ndryshme dhe cilësore për mbrojtje nga dielli.

 

PRODUKTET: TENDA ME HOBE, ÇADRA, TENDA KORPË, TENDA VERTIKALE ROLER, PERGOTENDA, STREHË, AUTOSTREHË, MOBILJE PËR JASHTË…

 

 

më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Клупи

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Parasol - Praktiker

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Urban equipment

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Folding arm awnings

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Dutch canopy

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Free-standing double awnings

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Vertical roller blinds

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Parasols

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Тенди перголи

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Parasol - Praktiker


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj