Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Bitola
 • Stip
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Landfills (waste management)
 • Garbage removal - utilities (communal hygiene)
 • Emergency numbers & assistance
 • Scrap iron & metals
 • Scrap metal - recycling centers
 • Waste - Recycling
 • Electronic Devices - Recycling Centers & Pick Up
 • Waste - Scrap Metal & Auto Recycling
 • Transportation Services
Повеќе филтриПомалку филтри

Landfills (waste management) по градови

Bitola Delcevo Kavadarci Skopje Stip Strumica

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Landfills (waste management)

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Ajse Dem/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kelesovski


 • Address : Dragorska 12-a
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7480 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mideks msk


 • Address : Siska 61
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7500 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

New Flesh


 • Address : Mladinska 149
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7543 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Orbita DK


 • Address : 4-ta Makedonska Brigada 47
 • Place: Stip

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pakoma Trejd


 • Address : ul.26 br.9
 • Place: Bitola

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sidra


 • Address : Industriska b.b.
 • Place: Delcevo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Z-I


 • Address : Rastanski pat 10-a
 • Place: Bitola

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Македонските граѓани успеале да тргнат пари на страна и за време на најголемата пандемија и економска криза која ја памети светот. Вкупните заштеди во банките ...
сите 33 | | | веќе видена

Следниот месец на граѓаните кои скенирале фискални сметки во последните три месеци од 2020 година преку апликацијата МојДДВ ќе им бидат вратени 6,1 милион ...
сите 15 | | | веќе видена

Денеска ќе биде исплатена четвртата полугодишна камата на сопствениците на перпетуални обврзници што ги издаде УНИБанка. Таа беше прво друштво што во 2019 ...
сите 16 | | | веќе видена

Штедачите од пропаднатата Еуростандард банка со реакција зошто Владата се вклучи во обештетувањето на изгорените дуќани во трговскиот вентар Глобал. „Пожари се ...
сите 22 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel