Ladrus

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Telefon 2: 071 218144
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00
    Sh nga 09:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1576741510_05.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Лада
Соочени со дневната урбана рутина, сè повеќе се трудиме да ја дознаеме вистинската природа и „дивата“ страна на самите нас. За нас не е важно што правиме - да ги исполниме утрата во планините, да патуваме од Москва до Владивосток, да ги истражуваме вулканите во Камчатка, да гледаме на зајдисонцето на Бајкалското Езеро или само да му се восхитуваме на чудесното небо....Ништо не е невозможно за овој патник!

Официјален увозник и дистрибутер на ПАО АВТОВАЗ -возила од програмата LADA, за Република Македонија
...Ве очекуваме во нашиот салон...
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj