Ladrus

Parking6 days a weekInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned


  • Telephone 2: +389 71 218144
  • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 16:00
    Sat from 09:00 to 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1576741510_05.png?t=true&w=300&h=300


Photo of Location

Photo & Video Galery

Соочени со дневната урбана рутина, сè повеќе се трудиме да ја дознаеме вистинската природа и „дивата“ страна на самите нас. За нас не е важно што правиме - да ги исполниме утрата во планините, да патуваме од Москва до Владивосток, да ги истражуваме вулканите во Камчатка, да гледаме на зајдисонцето на Бајкалското Езеро или само да му се восхитуваме на чудесното небо....Ништо не е невозможно за овој патник!

Официјален увозник и дистрибутер на ПАО АВТОВАЗ -возила од програмата LADA, за Република Македонија
...Ве очекуваме во нашиот салон...
more
Photo of Location
Map

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel