Лабос

ПаркингРаботиме 7 дена во неделатаРаботиме нон-стопКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДостапно за хендикепирани лица

  • Адреса: Христо Татарчев (Сава Ковачевиќ) 242-в
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7428 км
  • Локација: Припор, 4км од центарот на градот

  • Телефон 2: 078 404498
  • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1472811659_97.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Телефони за контакт: 02/ 2783 091 и 02/6144 999.

Во мирен дел од урбаната средина и под падините на Водно, блиску до центарот на градот, вршиме сместување и згрижување на стари и изнемоштени лица.

• Со пријатен двор каде што можете да уживате во чистиот воздух, пријатна домашна атмосфера, прекрасен дневен престој, телевизија, дневен печат, библиотека, пристап до интернет, за Вашите блиски се грижи нашиот персонал.
• Секоја соба е опремена со сопствен тоалет и телевизор.
• Посетите се секојдневни во текот на денот.
• Оброците и меѓу оброците се нутриционистички одредени.
• Масажа од физиотерапевти и прошетки со надзор на стручни лица се исто така вклучени.

Се наоѓаме во Кисела Вода, во непосредна близина на средното економско училиште и во Припор 4 км од центар.
Телефон за контакт: 070 665 972 и 078 404 498.

Повелете и посетете нѐ.
повеќе
Цена со ДДВ:Побарај цена

Старечки дом


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи