Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Тетово
 • Битола
 • Гевгелија
 • Куманово
 • Охрид
 • Прилеп
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Лаборатории - дијагностички
 • Лаборатории - биохемиски
 • Здравствени ординации - општи и специјалистички (приватни)
 • Поликлиники
 • Клиники и клинички центри
 • Гинеколошки Ординации
 • Педијатрија - Педијатриски Ординации
 • Домашна Посета
 • Лаборатории - Микробиолошки
 • Интернистички Ординации
 • Медицина На Труд
 • Рентген - Снимање
 • Стоматолошки Ординации (Забари)
 • Генетика
 • Стерилитет-Фертилитет (Лекување)
 • Болници
 • Физикална Терапија - Ординации
 • Дијагностички Центри
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Лаборатории - дијагностички

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Професор Христова


 • Адреса: бул.Илинден 107 лок.5
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7849 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Рамус


 • Адреса: Народен Фронт 14
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Рамус


 • Адреса: Методија Шаторов Шарло (Руди Чајевац) 25
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7854 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Рапид лаб


 • Адреса: граничен премин Богородица
 • Место: Гевгелија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Рапид лаб


 • Адреса: Автопат Велес-Гевгелија
 • Место: Велес

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Рапид лаб


 • Адреса: ул.163 117
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7853 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Св.Мина


 • Адреса: Христо Татарчев (Сава Ковачевиќ) 47-Н/5
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7854 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 19:30

Не работи од 14:30 до 17:30.

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Синлаб (Адриалаб)


 • Адреса: Антон Попов (Огњан Прица) 1 лок.3,4,5
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7852 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 18:00 • Саб од 08:00 до 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Синлаб (Адриалаб)


 • Адреса: Париска 24
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7849 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 17:00 • Саб од 08:00 до 10:30

Прием на пациенти: Сабота (08.00-10.30)

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Синлаб (Адриалаб)


 • Адреса: Широк Сокак (Маршал Тито) 132
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 16:00 • Саб од 08:00 до 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Синлаб (Адриалаб)


 • Адреса: Мајка Тереза (Водњанска) 35
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Синлаб (Адриалаб)


 • Адреса: бул.Јане Сандански 24 лок.4 и лок.4-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7854 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хирургија-Лабораторија


 • Адреса: Мајка Тереза (Водњанска) 17
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хистолаб


 • Адреса: ул.1738 20
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7852 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Центар за дојка


 • Адреса: бул.8-ми Септември (Октомвриска револуција) 4-1/1-3
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7850 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Цитолаб


 • Адреса: Пионерска 29/5
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7862 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Птичјиот грип создаде голем недостиг на јајца на европскиот пазар. До крајот на минатата година на живинарските фарми поради оваа болест беа уништени 50 ...
сите 36 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи