Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Gostivar
 • Tetovo
 • Strumica
 • Bitola
 • Negotino
 • Gevgelija
 • Ohrid
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Laboratories
 • Bio-chemical laboratories
 • Quality assurance & control
 • Consulting
 • Iso standardized companies
 • Geological Exploring
 • Quality Control Consultants (Iso)
 • Engineering
 • Environmental Planning
 • Physicians, Health Clinics & Medical Centers - Privately Owned
 • Polyclinics
 • Architectural Services
 • Genetics
 • Construction Companies
 • Science & Research Consultants
 • Risk Assessment
 • Chemicals & Chemical Products
 • Energy Services
 • Institutes
 • Metallurgy & Materials
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Laboratories


Labing Acg


 • Address : Makedonska Vojska (Crvena Armija) 10
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10680 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MKD Vitro


 • Address : Partizanska 7
 • Place: Vinica
 • Distance: ≈10744 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:30

Categories:

laboratories

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mak-kontrol


 • Address : Kosturski Heroi (29-ti Noemvri) 66
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10684 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Med-x dijagnostika


 • Address : Ivan Hadzhinikolov (Ratko Mitrovikj) 155
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10694 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 17:00

Врвни услуги од современата медицина. Резултати базирани на брза и прецизна дијагностика. Секогаш фокусирани во работата за зголемување и проширување на клубот на задоволни пациенти.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1637758683_63.jpg?t=true&w=300&h=300

Mining Institute (Rudarski institut)


 • Address : bul.Jane Sandanski 113
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10687 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mn engineering


 • Address : Nikola Parapunov 33
 • Place: Gostivar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nikob labCategories:

laboratories

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nova lab


 • Address : Bratstvo Edinstvo 29
 • Place: Strumica

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Proanaliz/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Prom-Ing


 • Address : bul.Jane Sandanski 113-a/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10687 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

RZ Tehnicka kontrola


 • Address : 16-ta Makedonska Brigada 18
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10684 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

RZ Technical control is a licensed laboratory for chemical and mechanical testing in the field of metallurgy.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1482754257_41.jpg?t=true&w=300&h=300

Royal medica


 • Address : Slobodan Mitrov Danko 64-A/2
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈10813 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sinlab-kontakt centar


 • Address : Majka Tereza (Vodnjanska) 35
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10684 км

Categories:

laboratories

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Smart up


 • Address : Miroslav Krlezha (Gjuro Gjakovikj) 67
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10683 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Spektra MM/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tekstil laboratory


 • Address : Rugjer Boshkovikj 16
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10682 км

Categories:

laboratories

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zan Mitrev Labs


 • Address : bul.Makedonska Kosovska brigada 34/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10682 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Државниот завод за статистика денеска објави дека трошоците на животот во ноември се зголемени за 19,5 проценти во споредба со истиот месец лани, а цените на ...
сите 58 | | | веќе видена

Деновиве во поголемите ланци на маркети сме сведоци на намалување на цените на производите, па така леб може да се најде од 37-40 денари, маслото за јадење е ...
сите 71 | | | веќе видена

Ова што сега се предлага како даночна реформа воопшто не е даночна реформа оти сè останува исто. Јас и пред да влезам во Министерството за финансии зборував за ...
сите 153 | | | веќе видена

Портфолио менаџерите во Генерали Инвестментс составија резиме за тековните случувања кои влијаат врз пазарот на капитал и актуелни совети за инвеститорите. ...
сите 43 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel