Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Tetovo
 • Bitola
 • Kumanovo
 • Ohrid
 • Gevgelija
 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Laboratories - diagnostic
 • Bio-chemical laboratories
 • Physicians, health clinics & medical centers - privately owned
 • Polyclinics
 • Home visit
 • Laboratories - Microbiologies
 • Clinics & State Hospitals
 • Gynecology Physicians & Clinics (Women'S Health)
 • Pediatrics
 • Genetics
 • Internal Medicine Practicioners & Physicians
 • Hospitals
 • Occupational Medicine
 • Medical & Dental X-Ray Laboratories
 • Dentists
 • Sterility & Fertility Treatment
 • Physical Therapy
 • Medical Diagnostic Centres & Services
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Laboratories - diagnostic


Profesor Hristova


 • Address : bul.Ilinden 107 lok.5
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Prva privatna opsta bolnica-Remedika


 • Address : 16-ta Makedonska Brigada 18
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 22:00 • Sat from 07:30 to 15:00 • Sun from 07:30 to 13:00

24 часа дежурен доктор.

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ramus


 • Address : Naroden Front 14
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ramus


 • Address : Metodija Shatorov Sharlo (Rudi Chajevac) 25
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7427 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 19:00 • Sat from 08:00 to 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ramus


 • Address : Cano Pop Ristov 1
 • Place: Kavadarci

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rapid lab


 • Address : Granichen premin Bogorodica
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7556 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rapid lab/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Royal Medica


 • Address : Marshal Tito 131
 • Place: Bogdanci
 • Distance: ≈7554 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sinlab (Adrialab)


 • Address : Anton Popov (Ognjan Prica) 1 lok.3,4,5
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 18:00 • Sat from 08:00 to 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sinlab (Adrialab)


 • Address : Pariska 24
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7422 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 17:00 • Sat from 08:00 to 10:30

Прием на пациенти: Сабота (08.00-10.30)

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sinlab (Adrialab)


 • Address : Shirok Sokak (Marshal Tito) 132
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7481 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 16:00 • Sat from 08:00 to 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sinlab (Adrialab)


 • Address : Majka Tereza (Vodnjanska) 35
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sinlab (Adrialab)


 • Address : bul.Jane Sandanski 24 lok.4 i lok.4-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Surgery-Laboratory (Hirurgija-Laboratorija)


 • Address : Majka Tereza (Vodnjanska) 17
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sv.Mina


 • Address : Hristo Tatarchev (Sava Kovachevikj) 47-N/5
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7427 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 19:30

Не работи од 14:30 до 17:30.

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

VFV laboratory/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zan Mitrev - Testiranje na Korona virus


 • Address : infosalter@zmc.mk
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7422 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
сите 162 | | | веќе видена

Министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство, Љупчо Николовски, денеска ги додели 133-те договори, со вкупна вредност од над 1,2 милион евра, ...
сите 45 | | | веќе видена

До крај на годината очекувам да го распишеме јавниот повик за изградба на третата фаза на пругата на Коридор 8, односно од Крива Паланка до граничниот премин ...
сите 43 | | | веќе видена

Здравствени работници, полицајци и затворска полиција, сите здружени под капата на Конфедерацијата на синдикалните организации од Владата побараа нови ...
сите 19 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel