Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Tetovo
 • Bitola
 • Kumanovo
 • Ohrid
 • Gevgelija
 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Laboratories - diagnostic
 • Bio-chemical laboratories
 • Physicians, health clinics & medical centers - privately owned
 • Polyclinics
 • Home visit
 • Laboratories - Microbiologies
 • Clinics & State Hospitals
 • Gynecology Physicians & Clinics (Women'S Health)
 • Pediatrics
 • Genetics
 • Internal Medicine Practicioners & Physicians
 • Hospitals
 • Occupational Medicine
 • Medical & Dental X-Ray Laboratories
 • Dentists
 • Sterility & Fertility Treatment
 • Physical Therapy
 • Medical Diagnostic Centres & Services
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Laboratories - diagnostic


Clinical Pharmacy-Laboratory (Klinicka Apteka-Laboratorija)


 • Address : Majka Tereza (Vodnjanska) 17
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Kosturski


 • Address : Cane Vasilev 5
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7908 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 14:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Organgiski


 • Address : Goce Delchev 85-a
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7919 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 19:00 • Sat from 07:00 to 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Daron


 • Address : bul.Turistichka 73
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7866 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 20:00 • Sat from 08:00 to 13:00 • Sun from 09:00 to 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dijagnostika-Farmahem


 • Address : bul.Jane Sandanski 65
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7855 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 16:30 • Sat from 08:00 to 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dijagnostika-farmahem


 • Address : Boris Sarafov (4-ti Juli) 2/3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7846 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 16:30 • Sat from 08:00 to 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr.Lozankovski


 • Address : Sv.Kiril I Metodij (M.H.Jasmin) 10-1/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eli-Medika


 • Address : Gjuro Gjakovikj b.b.
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7970 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 16:00 • Sat from 08:00 to 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eli-Medika


 • Address : Blazhe Koneski 10
 • Place: Radovis
 • Distance: ≈7945 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Genlight/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gm Lab/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Histolab


 • Address : ul.1738 20
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Indus Medika


 • Address : 50-ta Divizija 24
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Intergin


 • Address : Indira Gandi (Shuto Orizari) 56
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7849 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Macedonian Academy of Science and Arts (Makedonska akademija na naukite i umetnostite)


 • Address : bul.Krste Misirkov 2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Medi Sense


 • Address : bul.V.S.Bato 85-2/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7856 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Neuromedika-Kumanovo


 • Address : Tane Georgievski 52
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7862 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Neuromedica is the first private clinic in the Republic of Macedonia that has been successfully working for 27 years. Special emphasis on the work of Neuromedica is put on the complete 24 hour medical service with a home visit included by our medical teams.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1483960847_43.jpg?t=true&w=300&h=300

Nikob Lab - Novo Lagovo/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство, Љупчо Николовски, денеска ги додели 133-те договори, со вкупна вредност од над 1,2 милион евра, ...
сите 25 | | | веќе видена

Народната банка на Македонија засега нема да го следи трендот на централните банки во светот, кои од почетокот на минатиот месец првпат од јануари 2021 година ...
сите 69 | | | веќе видена

На официјалната веб-страницата на Европската Унија е објавен тендерот за избор на изведувач за изградба на интерконекторот за природен гас меѓу Северна ...
сите 35 | | | веќе видена

Министерот за финансии Фатмир Бесими, коментирајќи го буџетот за 2024 во својата последна колумна, уверува дека се за што ќе се задолжи земјата иднината ...
сите 38 | | | веќе видена

Кога пристигнавме во скопскиот хотел „Хилтон“, наидовме на стотина наши сограѓани што се договараа за работа со словенечките работодавачи. Настанот „Живеј и ...
сите 14 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel