Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Gostivar
 • Tetovë
 • Strumicë
 • Manastir
 • Mavrovë
 • Gjevgjeli
 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Laboratore
 • Laboratore biokimike
 • Kualitet - kontroll
 • Konsallting
 • Firma me iso standardizim
 • Kërkime Gjeologjike
 • Këshillim Për Sisteme Për Cilësi (Iso)
 • Inxhinieri
 • Ambienti Jetësor - Planifikim, Këshilltarë Dhe Mbrojtje
 • Ordinanca Shëndetsore - Private
 • Poliklinika
 • Projektim (Zyra Projektimi)
 • Gjenetikë
 • Ndërtimtari - Firma Dhe Ndërmarrje
 • Këshilltarë Dhe Shërbime Për Shkencë Dhe Hulumtim
 • Vlerësimi I Rrezikut
 • Kimi Dhe Produkte Kimike
 • Energjetikë
 • Institute
 • Metalurgjia
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Laboratore

Laborator për testim të mobilieve


 • Adresa: Brigada e 16-të Maqedonase 3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10685 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Laboratori TekstiliKategoritë:

laboratore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Llabing Acg


 • Adresa: Makedonska Vojska (Cërvena Armija) 10
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10680 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MKD Vitro


 • Adresa: Partizanska 7
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈10744 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:30

Kategoritë:

laboratore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mak-kontrol


 • Adresa: Kosturski Heroi ( 29 Nëntori) 66
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Med-x dijagnostika


 • Adresa: Ivan Haxhinikollov (Ratko Mitroviq) 155
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10694 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

Врвни услуги од современата медицина. Резултати базирани на брза и прецизна дијагностика. Секогаш фокусирани во работата за зголемување и проширување на клубот на задоволни пациенти.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1637758683_63.jpg?t=true&w=300&h=300

Mn inxhinering


 • Adresa: Nikolla Parapunov 33
 • Vendi: Gostivar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nikob labKategoritë:

laboratore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nova lab


 • Adresa: Bratstvo Edinstvo 29
 • Vendi: Strumicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Proanaliz/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Prom-Ing


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 113-a/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10687 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

RZH Institut


 • Adresa: Brigada e 16-të Maqedonase 18
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

RZH Kontroll teknik


 • Adresa: Brigada e 16-të Maqedonase 18
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

RZ Kontrolli teknik është një laborator i licencuar për testimin kimik dhe mekanik në fushën e metalurgjisë.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1482754257_41.jpg?t=true&w=300&h=300

Royal medika


 • Adresa: Sllobodan Mitrov Danko 64-A/2
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈10813 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sinlab-kontakt qendra


 • Adresa: Nënë Tereza (Vodnjanska) 35
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км

Kategoritë:

laboratore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Smart ap


 • Adresa: Mirosllav Kërlezha (Gjuro Gjakoviq) 67
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Spektra MM/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zan Mitrev Labs


 • Adresa: bul.Brigada Maqedono-Kosovare 34/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10682 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Министерот за финансии, Фатмир Бесими, на денешната прес-конференција во Владата допрецизираше дека данокот на производите кои влегуваат во егзотична храна ќе ...
сите 122 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Согласно податоците за движењето на цените на берзата HUPX во Унгарија за 3 декември просечната часовна цена на еден мегават час ...
сите 161 | | | веќе видена

Феро инвест е единствена компанија на македонскиот пазар која нуди комплетни решенија за изградба на фотоволтаични електрични централи: од почетна идеја, преку ...
сите 16 | | | веќе видена

Време зa читање: 5 минути Вредноста на биткоинот достигна врв од 69.000 американски долари во ноември 2021 година, пред да падне на 17.000 американски долари ...
сите 30 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj