Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Gjevgjeli
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Laboratore
 • Konsallting
 • Firma me iso standardizim
 • Kërkime gjeologjike
 • Inxhinieri
 • Ambienti Jetësor - Planifikim, Këshilltarë Dhe Mbrojtje
 • Kualitet - Kontroll
 • Këshillim Për Sisteme Për Cilësi (Iso)
 • Projektim (Zyra Projektimi)
 • Laboratore Biokimike
 • Gjenetikë
 • Ndërtimtari - Firma Dhe Ndërmarrje
 • Vlerësimi I Rrezikut
 • Kimi Dhe Produkte Kimike
 • Energjetikë
 • Institute
 • Metalurgjia
 • Hasap - Këshilltarë
 • Farmaci
 • Këshilltarë Dhe Shërbime Për Shkencë Dhe Hulumtim
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Laboratore

Laborator për testim të mobilieve


 • Adresa: Brigada e 16-të Maqedonase 3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Laboratori Tekstili


 • Adresa: Rugjer Boshkoviq 16
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км

Kategoritë:

laboratore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Llabing Acg


 • Adresa: Makedonska Vojska 10 (Cërvena Armija)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7419 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MKD Vitro


 • Adresa: Partizanska 7
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7505 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:30

Kategoritë:

laboratore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mak-kontrol


 • Adresa: Kosturski Heroi 66 (29 Nëntori)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Proanaliz


 • Adresa: Goce Dellçev 127
 • Vendi: Strumicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Prom-Ing


 • Adresa: Bul.Jane Sandanski 113-a/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

RZH Institut


 • Adresa: Brigada e 16-të Maqedonase 18
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

RZH Kontroll teknik


 • Adresa: Brigada e 16-të Maqedonase 18
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

RZ Kontrolli teknik është një laborator i licencuar për testimin kimik dhe mekanik në fushën e metalurgjisë.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1482754257_41.jpg?t=true&w=300&h=300

Royal medika


 • Adresa: Slobodan Mitrov-Danko 64-A/2
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sinlab-kontakt qendra


 • Adresa: Nënë Tereza 17 (Vodnjanska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

Kategoritë:

laboratore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vicia


 • Adresa: Metodija Shatorov Sharlo 6/1-2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Да не се користат компаниите што работат на македонскиот пазар во предизборната кампања и да не се повикува на бојкот на производи. Партиите, политичарите и ...
сите 13 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj