Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Manastir
 • Ohër
 • Kumanovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Laboratore diagnostike
 • Laboratore biokimike
 • Ordinanca shëndetsore - private
 • Poliklinika
 • Virusit korona
 • Ordinanca Gjinekologjike
 • Ordinanca Pediatrike
 • Klinika Dhe Qendra Klinike
 • Mjekësia E Punës
 • Ordinanca Stomatologjike (Dentistë)
 • Ordinanca Internistike
 • Vizitë Shtëpiake
 • Kirurgji
 • Rentgen - Inçizim
 • Laboratori Mikrobiologjike
 • Gjenetikë
 • Sterilitet Dhe Fertilitet - Shërim
 • Ordinanca Për Sytë
 • Ordinanca Për Terapi Fizikale
 • Qendra Diagnostike
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Laboratore diagnostike

La vita


 • Adresa: Kitka 2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7862 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Medi Sens


 • Adresa: Bul.V.S.Bato 85-2/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7856 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Neuromedika-Kumanovë


 • Adresa: Tane Gjorgjiev 52
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7862 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Neuromedica është klinika e parë private në Republikën e Maqedonisë që ka punuar me sukses për 27 vjet. Theks i veçantë në punën e Neuromedica vihet në shërbimin e plotë mjekësor 24 orë me një vizitë në shtëpi të përfshirë nga ekipet tona mjekësore.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1483960847_43.jpg?t=true&w=300&h=300

Neuromedika-Vllae


 • Adresa: Vllae 87
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7847 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Neuromedika është poliklinika e parë private në R. e Maqedonisë, e cila punon me sukses prej 27 vitesh. Ajo u mundëson të gjithë pacientëve shërbim shëndetësor primar dhe sekondar. Nëpërmjet investimeve të vazhdueshme ajo kontribuon në përmirësimin e cilësisë së shërbimeve. Një theks i veçantë i punës së Neuromedikas është vendosur në shërbimin e plotë mjekësor 24 orësh, duke përfshirë vizitat shtëpiake nga ana e ekipit tonë mjekësor.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1483960819_47.jpg?t=true&w=300&h=300

Nikob Lab-Testiranje na korona visrus/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nikob lab


 • Adresa: Boris Trajkovski 62 (Prvomajska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7854 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nikob lab-Testiranje na korona virus


 • Adresa: Vendkalimi kufitar Bogorodicë
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7984 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nikob lab-Testiranje na korona virus


 • Adresa: Vendkalimi kufitar Dojran
 • Vendi: Star Dojran
 • Distanca: ≈7994 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nikob lab-Testiranje na korona virus


 • Adresa: Aeroporti Nderkombetar i Shkupit
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7867 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nikob lab-Testiranje na korona virus


 • Adresa: Aeroporti Shën Apostol Pavle
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7858 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Poliklinika


 • Adresa: F.Veleshtë
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7847 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Poliklinika Zhelezara


 • Adresa: Brigada e 16-të Maqedonase 18, fahu p.669
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Profesor Hristova


 • Adresa: bul.Ilinden 107 lok.5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ramus


 • Adresa: Fronti Popullor 14
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rojal Medika


 • Adresa: Marshall Tito 131
 • Vendi: Bogdanc
 • Distanca: ≈7981 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Mina


 • Adresa: Hristo Tatarçev 47-N/5 (Sava Kovaçeviq)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7854 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 19:30

Не работи од 14:30 до 17:30.

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sinlab (Adrialab)


 • Adresa: Anton Popov 1 lok.3,4,5 (Ognjan Prica)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 18:00 • Sh nga 08:00 deri më 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sinlab (Adrialab)


 • Adresa: Pariska 24
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 17:00 • Sh nga 08:00 deri më 10:30

Прием на пациенти: Сабота (08.00-10.30)

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Време зa читање: 4 минути Еден од придружните елементи при отворање на нов правен субјект е и одлуката за банкарска соработка. Притоа, уште при самото ...
сите 14 | | | веќе видена

Цените на нафтата паднаа на почетокот на неделава на меѓународните пазари под 74 американски долари, поради загриженоста за побарувачката во услови на ширење ...
сите 54 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj