La Shishko
//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1615808000_57.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Ние веруваме дека секој од нас може да има корист од донесувањето попаметни одлуки за тоа што има во нашата храна, како се однесуваме едни со други и како ја штитиме оваа прекрасна планета што ја споделуваме сите. Што значи ова за Ла Шишко?

Вистински состојки.

Ние веруваме во тука и сега. За нас, тоа значи свежо тесто, НИКОГАШ НЕ ЗАМРЗНАТО, направено по домашен рецепт од врвни раце на пица мајстор, секој ден едноставно од префинето брашно, филтрирана вода, екстра-девствено маслиново масло, сол и шеќер. Без хемикалии. Без додатоци. Состојките над тестото од месо до зеленчук и сосови се секогаш свежи и без конзерванси.

Нашиот ресторан ви нуди уникатно искуство на вкусови и амбиент, затоа ви препорачуваме да не посетите што е можно поскоро.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj