La Pizza


  • Adresa: bul.Jane Sandanski 98
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7428 км

  • Telefon 2: 072 575756
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 23:00
    D nga 08:00 deri më 22:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1698589648_23.png?t=true&w=300&h=300


Me dashuri dhe pasion gatuajmë dhe bëjmë dërgesa picash, sanduiçesh, pastërmajlish, petullash dhe vaflash të shijshme për më shumë se 6 vjet. Kuzhina jonë është bërë zgjedhja juaj për ushqimin më të mirë të gatshëm të dorëzuar në kohën tuaj, në adresën tuaj. Ushqimi që përgatisim është bërë sipas recetave origjinale me përbërës të zgjedhur.

Ne jemi pjesë e ushqimit tuaj dhe jetës sonë urbane në Komunën e Aerodromit, Shkup. Shijoni shijen e traditës sonë.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj