Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Битола
 • Струмица
 • Тетово
 • Куманово
 • Прилеп
 • Охрид
 • Штип
 • Кочани
 • Велес
 • Кавадарци
 • Кичево
 • Гевгелија
 • Радовиш
 • Гостивар
 • Неготино
 • Струга
 • Пробиштип
 • Виница
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Училишта за странски јазици
 • Преведувачи
 • Приватни часови (јазични)
 • Преведувачи - судски
 • Едукативни центри
 • Училишта За Компјутери
 • Преведувачи - Симултани И Консекутивни
 • Училишта За Математика
 • Обуки
 • Детски Забавни И Едукативни Центри
 • Работнички Универзитети
 • Приватни Часови (Наставни)
 • Училишта За Возрасни
 • Програмирање
 • Училишта - Приватни
 • Училишта - Вечерни
 • Културни Центри
 • Обука За Фризери И Козметичари
 • Консалтинг
 • Веб Дизајн
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Курсеви за јазик


Училишна вежбална


 • Адреса: Букурешка 51
 • Место: Скопје
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 20:00

Фан Хаус


 • Адреса: Климент Охридски 3-в
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км

Филос


 • Адреса: Миле Поп Јорданов 72
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7849 км

Флуент


 • Адреса: ул.20 бр.83-б
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7852 км

Француски Институт-Скопје


 • Адреса: Св.Кирил и Методиј 48 (М.Х.Јасмин)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км
 • Работно време: Пон - Пет од 11:00 до 18:00 • Саб од 10:00 до 13:00

Француски-Оливера Чемкова


 • Адреса: Кресна 12-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7856 км

Френдс


 • Адреса: бул.ВМРО блок 12-7/3
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км

Хајд Парк


 • Адреса: Џемал Бједиќ б.б.
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7919 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 21:00

Пауза: Пон-Пет 14-17ч

Хедвеј


 • Адреса: Анкарска 23/28
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7850 км

Хелен Дорон Центар


 • Адреса: Аминта III 16/1-2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км
 • Работно време: Пон - Пет од 12:00 до 20:30

Хелен Дорон-Аеродром


 • Адреса: бул.Јане Сандански 59/1-1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7854 км
 • Работно време: Пон - Пет од 12:00 до 20:00

Хелен Дорон-Карпош


 • Адреса: бул.Партизански Одреди 106-2/2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7849 км

Хелен Дорон-Штип


 • Адреса: Христијан Тодоровски Карпош 25
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7919 км

Хелоу


 • Адреса: Боро Канчевски 8
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7853 км
 • Работно време: Пон - Пет од 14:00 до 22:00

Мапа

Партнерство за подобра бизнис регулатива одржа Форум за стимулирање на растот на работната сила во ИКТ индустријата. Целта на настанот беше да се презентираат ...
сите 83 | | | веќе видена

Ново Volvo Car Финансирање со фиксна каматна стапка од 4,5%! По отворањето на новиот салон на Volvo Cars во Скопје, компанијата Премиум АГС деновиве претстави ...
сите 9 | | | веќе видена

Генералниот директор на АД Електрани на Македонија (ЕСМ), Васко Ковачевски, во Богданци порача дека тамошниот ветерен парк ќе се проширува со поголеми и ...
сите 7 | | | веќе видена

Организацијата за економска соработка и развој (ОЕЦД) остро остро ја намали својата прогноза за глобален раст на најниско ниво од последната глобална ...
сите 9 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи