Kuluk company - tender solutions


 • Adresa: bul.Koco Racin 14/5-11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10685 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

  Ander Konsalting


  • Adresa: bul.Partizanski Odredi 29/1 d.p.5
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10683 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

  Under Consulting është një kompani e përfshirë në prokurime publike dhe konsulencë

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1681815787_41.jpg?t=true&w;=300&h;=300
  Mapa

  Според податоците на Државниот завод за статистика, во четвртото тримесечје од 2023 година, стапката на слободни работни места изнесува 1.90 %. Бројот на ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Со панел за економските перспективи на Западен Балка, денеска започна 31-виот по ред бизнис форум Копаоник. На него, шефицата на канцеларијата на ММФ во ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Државниот пазарен инспекторат во континуитет правеше контрола и надзори по одлуките и во текот на вчерашниот ден, рече директорот на ДПИ, Горан Трајковски. ДПИ ...
  сите 150 | | | веќе видена

  Советот на Народната банка, на вчерашната редовна седница, ја усвои Одлуката за задолжителна резерва, којашто предвидува сет од сеопфатни мерки главно насочени ...
  сите 31 | | | веќе видена

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj