Културна ризница


  • Адреса: Петар Драпшин 7-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7428 км
  • Локација: Кисела вода, населба 11 Октомври бараки, спроти новиот Тинекс на Првомајска.

  • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


5%заштеда
Цена со ДДВ:3.500 ден.3.325 ден.

Буренце дрвеноза ракија

5%заштеда
Цена со ДДВ:1.300 ден.1.235 ден.

Пеперутка кралска

5%заштеда
Цена со ДДВ:2.500 ден.2.375 ден.

Брош на љубовта

5%заштеда
Цена со ДДВ:3.500 ден.3.325 ден.

Атички шлем тип 1

5%заштеда
Цена со ДДВ:2.550 ден.2.423 ден.

Обетки галабици 2213-слика

5%заштеда
Цена со ДДВ:4.500 ден.4.275 ден.

Св Никола, Икона позлатена

5%заштеда
Цена со ДДВ:3.500 ден.3.325 ден.

Брош- пеперутка сребрена

Цена со ДДВ:4.500 ден.

Привезок Цвет

Цена со ДДВ:800 ден.

Нараквица бакарна тип2

Цена со ДДВ:600 ден.

Обетки бисерни 9мм


Видете ги нашите производи на
Мапа

Новиот деветти пакет антикризни мерки во вредност од 662 милиони евра, што го утврди Владата на Република Северна Македонија, содржи 26 мерки со кои се ...
сите 237 | | | веќе видена

Здравствени работници, полицајци и затворска полиција, сите здружени под капата на Конфедерацијата на синдикалните организации од Владата побараа нови ...
сите 19 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
сите 140 | | | веќе видена

Министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство, Љупчо Николовски, денеска ги додели 133-те договори, со вкупна вредност од над 1,2 милион евра, ...
сите 41 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи