Културна ризница


  • Адреса: Петар Драпшин 7-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7855 км
  • Локација: Кисела вода, населба 11 Октомври бараки, спроти новиот Тинекс на Првомајска.

  • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


5%заштеда
Цена со ДДВ:3.500 ден.3.325 ден.

Буренце дрвеноза ракија

5%заштеда
Цена со ДДВ:1.300 ден.1.235 ден.

Пеперутка кралска

5%заштеда
Цена со ДДВ:2.500 ден.2.375 ден.

Брош на љубовта

5%заштеда
Цена со ДДВ:3.500 ден.3.325 ден.

Атички шлем тип 1

5%заштеда
Цена со ДДВ:2.550 ден.2.423 ден.

Обетки галабици 2213-слика

5%заштеда
Цена со ДДВ:4.500 ден.4.275 ден.

Св Никола, Икона позлатена

5%заштеда
Цена со ДДВ:3.500 ден.3.325 ден.

Брош- пеперутка сребрена

Цена со ДДВ:4.500 ден.

Привезок Цвет

Цена со ДДВ:800 ден.

Нараквица бакарна тип2

Цена со ДДВ:600 ден.

Обетки бисерни 9мм


Видете ги нашите производи на

Препорачани резултати за вашето пребарување:

Работиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

Рамос Илиадис


  • Адреса: Борис Трајковски 34/3 (Првомајска)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7857 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 18:00 • Саб од 08:00 до 13:00

Рамос Илиадис - Повеќе од 4000 продукти - Продажба на големо.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1591699957_52.png?t=true&w=300&h=300
Мапа

Со цел едукација на населението, зголемување на конкурентноста на е-трговците, како и уште поголем раст и развој и промоција на е-трговијата во нашата земја, ...
сите 10 | | | веќе видена

Обезбедување преку 300 милиони евра за крупни капитални проекти како „Пречистителна станица Скопје“, „Локални патишта“, „Проект за наводнување“ и „Енергетски ...
сите 30 | | | веќе видена

Европската монетарна унија е загрозена од рецесија по пандемијата на коронавирус што го зафати светот, изјави европскиот комесар за економија во ЕК Паоло ...
сите 33 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи