KST inzhenering


  Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

  ParkingWi-Fi Zonë

  Tm


  • Adresa: Kilometari i 9-të p.n.
  • Vendi: Stip
  • Distanca: ≈7917 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

  TM SHPK Shtip, është e themeluar në vitin 2003, me seli në rr. Strumiçki pat, kilometri i 9 pn në Shtip, Republika e Maqedonisë. Veprimtaria themelore e ndërmarjes është projektimi, mbikqyrja dhe montimi i pajisjeve elektroenergjetike dhe objekte nga tensioni i ulët dhe i mesëm. Ndërmarrja ka sallë për montim të produkteve, punëtori për mirëmbajtje dhe hapësirë deponuese, gjithsej 700 m2. “TM” SHPK Shtip ka 24 të punësuar nga të cilët 5 me arsimim të lartë dhe 19 me arsimim të mesëm.

  Punojmë 6 ditë në javë

  Feromont Inxhiniering


  • Adresa: Llisec 2-a
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7857 км
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 17:00

  Me përvojën e saj shumëvjeçare, kompania Feromont Engineering ka projektuar dhe kryer me sukses projekte të shumta në fushën e përpunimit të metaleve (ndërtime çeliku, përpunim metali, fletë metalike dhe punime mbulimi).

  ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  Elektrovin


  • Adresa: Kochanski pat 5
  • Vendi: Vinicë
  • Distanca: ≈7930 км
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

  Elektrovin është një kompani, aktiviteti kryesor i së cilës është shërbimi në fushën e elektroenergjetikës.

  ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  Valdrini Elektrik


  • Adresa: Vëllezërit Milladinovi 182
  • Vendi: Tetovë
  • Distanca: ≈7820 км

  Валдрини Електрик е фирма која е специјализирана за електрични инсталации. компанијата има 25 години работно искуство.

  Mapa

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim


  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj