КСТ инженеринг


 • Адреса: Јуриј Гагарин 53
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7849 км
 • Локација: спроти Алумина
  Препорачани резултати за вашето пребарување:

  ПаркингWi-Fi Зона

  ТМ


  • Адреса: 9-ти Километар б.б.
  • Место: Штип
  • Оддалеченст: ≈7917 км
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

  ДПУТ “ТМ” ДОО Штип е основана во 2003 година, со седиште на ул. Струмички пат 9-ти км бб во Штип, Република Македонија. Основната дејност на претпријатието е проектирање, надзор и монтажа на електроенергетска опрема и објекти од низок и среден напон. Претпријатието има хала за монтажа на производи, работилница за одржување и магацински простор, со вкупни 700м². ДПУТ “ТМ” ДОО Штип има 24 вработени од кои 5 со високо образование и 19 со средно образование.

  Работиме 6 дена во неделата

  Феромонт Инженеринг


  • Адреса: Лисец 2-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7857 км
  • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 17:00

  Компанијата Феромонт Инженеринг со своето долгогодишно работно искуство има успешно проектирано и изведено бројни проекти во областа на металопреработувачката дејност (челични конструкции, браварски, лимарски и кровопокривачки работи).

  ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  Електровин


  • Адреса: Кочански пат 5
  • Место: Виница
  • Оддалеченст: ≈7930 км
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

  Електровин е компанија чија основна дејност се услуги од областа на електроенергетиката.

  ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  Валдрини Електрик


  • Адреса: Браќа Миладинови 182
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7820 км

  Валдрини Електрик е фирма која е специјализирана за електрични инсталации. компанијата има 25 години работно искуство.

  Мапа

  НБРСМ ги објави статистичките показатели за финансиските текови за четвртиот квартал од годината која измина со аспект на движењата кај останатите финансиски ...
  сите 43 | | | веќе видена

  Министерката без ресор задолжена за странски инвестиции Зорица Апостолска присуствуваше на македонско – бугарски бизнис форум во Куманово на кој изрази ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Приватниот сектор е и треба да биде двигател на економскиот раст во земјава. Затоа економските политики се во насока на поддршка на развој на конкурентноста на ...
  сите 30 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи