Радиус (100км)

К&С графика


 • Адреса: Сава Михајлов 65
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9161 км
 • Локација: Ченто (Сингелиќ)
  Фото и видео галерија

  Кс графика се занимава со дизајнирање, изработка и доработка на производи од графичката индустрија како што се:

  Печатење на рекламен материјал

  Машинско печатење на пенкала и запалки (тампон печат). Можност до 50 000 отисоци дневно. Печатење на резлични материјали (пластика, метал, дрво, крикет запалки), и можност за печатење во повеќе бои (1 или повеќе)

  Печатење на текстил (директен печат, печатење со пресликачи, сублимација)

  Печатење керамика (сублимација или директен печат)

  Печатење роковници, чадори, чаши и сл.

  Печатење на освежувачи за во автомобили

  Печатење на корпоративни материјали:

  Визит карти, меморандуми, пликоа, флаери, каталози, брошури, дипломи, сертификати, тефтери, фактури, испратници и сл.

  Печатење на големи формати

  Брендирање излози, возила, испишување на светлечки реклами, печатење на платно и церада, печатење постери за внатрешна и надворешна употреба, изработка на рол ап банери, квик банери и сл.

  Печатење на секаков вид налепници и нивно сечење по форма

  Печатење на декларации и рицување на истите во сите форми и големини

  Повеќе на:

  www.ksgrafika.com.mk
  www.facebook.com/ksgrafika.com.mk
  info@ksgrafika.com.mk
  ks_grafika@yahoo.com
  повеќе
  Мапа

  Логирај се на Златна Книга

  Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

  Корисничко име:Лозинка:


  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи