К&С графика

Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Сава Михајлов 65
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7856 км
  • Локација: Ченто (Сингелиќ)

  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00Фото и видео галерија

Кс графика е претпријатие кое се занимава со дизајнирање, изработка и доработка на производи од графичката индустрија. Се занимава со печатење на рекламен материјал, флаери, визит карти, брендирање на возила и други услуги од графичката индустрија.

Услуги:
• Печатење на рекламен материјал
• Машинско печатење на пенкала и запалки (тампон печат). Можност до 50 000 отисоци дневно. Печатење на резлични материјали (пластика, метал, дрво, крикет запалки), и можност за печатење во повеќе бои (1 или повеќе)
• Печатење на текстил (директен печат, печатење со пресликачи, сублимација)
• Печатење керамика (сублимација или директен печат)
• Печатење роковници, чадори, чаши и сл.
• Печатење на освежувачи за во автомобили
• Печатење на корпоративни материјали:
• Визит карти, меморандуми, пликоа, флаери, каталози, брошури, дипломи, сертификати, тефтери, фактури, испратници и сл.
• Печатење на големи формати
• Брендирање излози, возила, испишување на светлечки реклами, печатење на платно и церада, печатење постери за внатрешна и надворешна употреба, изработка на рол ап банери, квик банери и сл.
• Печатење на секаков вид налепници и нивно сечење по форма
• Печатење на декларации и рицување на истите во сите форми и големини

Вие замислувате, ние печатиме!
повеќе

Постови

Photos from K&S Grafika's post

Изработка на персонализирани дрвени привезоци.Избери некоја од готовите или дизајнирај сопствена ф ...

Timeline Photos

Графичко студио и принт центар.... Дизајн, припрема, печатење и доработка на графички производи... ...

Timeline Photos

Промотивни цена за печатење на Пвц банери (церадно платно)... Дигитално печатени со неограничен кол ...

Timeline Photos

Изработка на беџовиИдеален производ за секого, за вашиот бизнис, настан, промоција.... Mожност за ...

Igor Idze Stefanovski

Шест сезони заедно 💪 K&S Grafika

Timeline Photos

Кс графика со подршка за Begovo Pole - Outdoor Party 2017 Се гледаме од 23 до 25 јуни на највисоката ...

Timeline Photos

Уште еден проект завршен.... Успешно брендирани возилата на Lazzarin Cafe Macedonia.... Брендирање ...

Timeline Photos

Следниот викенд стартува новата сезона во FIA ETCC шампионатот.... Шеста сезона по ред сме задолжени ...

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи