Kruna ms

ParkingPublic transport6 days a weekAirconditionedCards accepted

 • Address : Kej 13-ti Noemvri, GTC 2/2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Location: ГТЦ, во управната зграда на ГТЦ

 • Telephone 2: +389 71 266919
 • Fax: +389 2 3166919
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:00
  Sat from 09:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Retail Price - VAT Included:800 MKD

Digital X-RAYS

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Laser Teeth Whitening


See our products at

Suggested results for your search terms:

6 days a weekAirconditionedDisabled accessInsurance cards accepted

D-r Nina


 • Address : bul.ASNOM (AVNOJ) 70-K-9 lok.9
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7855 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 19:30 • Sat from 09:00 to 14:00

Dr. Nina is a dental office that offers an individual approach to pediatric dentistry, as well as orthodontic treatment in children and adults. We have a roentgen for panoramic teeth shooting. We work with blue cards.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1484576145_74.jpg?t=true&w;=300&h;=300
Parking6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditionedCards accepted

D-r Milosevic


 • Address : 23-ti Oktomvri (Vladimir Komarov) 18-a-1/6
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7854 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:00 • Sat from 10:00 to 14:00

Dr. Milosevic is a specialist orthodontist practice.

Categories:

dentists

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1522417023_91.png?t=true&w;=300&h;=300
6 days a week

Tolovski


 • Address : Jordan Mijalkov (Zheleznichka) 50-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 19:00 • Sat from 09:00 to 14:00

Приватна здравствена установа рентген дијагностика

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1611741020_96.png?t=true&w;=300&h;=300

Timovi dent


 • Address : Marshal Tito 172
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7970 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:00
 • Пауза: Mon - Fri from 13:00 to 16:00

Обезбедуваме одлична нега на вашето орално здравје во безбедна и удобна околина.

Categories:

dentists

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1568197899_02.png?t=true&w;=300&h;=300
Map

Од јули во Грција ќе се работи 6 шест дена во неделата за одредени индустрии и производствени капацитети, како и бизниси кои работат 24/7. Со посебен закон на ...
сите 10 | | | веќе видена

Во Антверпен на 17-тото издание на конгресот на Eurochambres од 12-14 јуни ,беше присутна делегација на Сојуз на стопански комори на Македонија предводена од ...
сите 7 | | | веќе видена

Од дивиденди и од тргување со акции „Раде Кончар Апаратна техника“ лани остварил приход од 570.000 евра што е повеќе од 70% од целиот приход на друштвото лани. ...
сите 14 | | | веќе видена

Време зa читање: 9 минути На сметководството во Македонија му претстојат крупни промени, кои ќе стартуваат од почетокот на идната година. По 15-годишен застој ...
сите 12 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel