Krug-ST Inzenering  • Telefon 2: 072 242190
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1594115849_75.jpg?t=true&w=300&h=300


Përgatitja e një projekti për enterier të objekteve të banesave, të biznesit, hotelierisë dhe llojeve të tjera të ndërtesave. Projekti përmban shërbimet e mëposhtme

- Arkitekturë: rregullim i brendshëm i hapësirës dhe disponim i të gjithë elementëve të nevojshëm.
- Vizualizimi 3D i hapësirës
- Projekt për furnizim me ujë: disponimi i lidhjeve të lagështa dhe zgjedhja e të gjitha riparimeve në marrëveshje me investitorin.
- Projekt për energji elektrike dhe ndriçim: disponim i dritës, prizat dhe çelësat, dhe zgjedhja e ndriçimit
- Projekt për zdrukthëtari: Përgatitja e një projekti të plotë zdrukthëtar duke përcaktuar të gjithë elementët, materialet dhe ngjyrën për porositjen e mobiljeve
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj