Kros Dekor

Punojmë 7 ditë në javë


  • Telefon 2: 071 483110
  • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1567770505_71.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Koleksioni për dizajnim me gurë - për kopshtin, shatërvanin, oxhakun, mobiljen tuaj.

Kros-dekor është specialist për produkte nga gur natyror për shtëpinë tuaj, një ekspert për aredimin e kopshtit dhe një profesionist për dizajn. Me zgjedhjen tonë të madhe, ne krijojmë ambiente të bukura në hapësirë të hapur dhe ambiente të paharrueshme në mjedis të mbyllur.

Gurët dekorativë nuk janë gurë tipikë lumenjsh. Gurët tanë dekorativë janë të lëmuar në mënyrë natyrale, nuk janë të trajtuar kimikisht, janë të butë dhe të zgjedhur me dorë për hijeshinë dhe bukurinë e tyre të përkryer dekorative.

më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj