Krin

ParkingTransport publikPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditore

 • Adresa: Vasil Gllavinov 3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Lokacioni: карши Гимназија Јосип Броз Тито

 • Telefon 2: 075 423098
 • Faksi: 02 2450513
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 22:00
  Sh nga 08:00 deri më 18:00
  D nga 00:00 deri më 00:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1587560615_91.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Pasta, ëmbëlsira, pasta të imëta, pire nga geshtenja, grur i ëmbël, pite, kifle, pogaça, produkte te kripura...

Prodhim i vet, paketim dhe shpërndarje të çokollatës së ëmbël "Slatka Magija" dhe Pires nga gështenja ("Kosten pire").
më shumë
Retail Price - VAT Included:900 MKD

Марципанки

Retail Price - VAT Included:900 MKD

Еклерчиња

Retail Price - VAT Included:900 MKD

Чоколадно канапе со овошје

Retail Price - VAT Included:270 MKD

Милиброд (козињак)

Retail Price - VAT Included:350 MKD

Погачи

Retail Price - VAT Included:400 MKD

Кифли

Retail Price - VAT Included:600 MKD

Соленки

Retail Price - VAT Included:495 MKD

Крем салати

Retail Price - VAT Included:880 MKD

Овошен тарт

Retail Price - VAT Included:720 MKD

Тарт - шумско овошје

Retail Price - VAT Included:110 MKD

Овошна кошничка

Retail Price - VAT Included:720 MKD

Лемон пај

Retail Price - VAT Included:720 MKD

Колач со мак

Retail Price - VAT Included:950 MKD

Чоколадна фантазија

Retail Price - VAT Included:900 MKD

Виенски сахер

Retail Price - VAT Included:270 MKD

Срце


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj