Krin

ParkingTransport publikPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditore


  • Telefon 2: 075 423098
  • Faksi: 02 2450513
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 23:00
    D nga 09:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1587560615_91.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Pasta, ëmbëlsira, pasta të imëta, pire nga geshtenja, grur i ëmbël, pite, kifle, pogaça, produkte te kripura...

Prodhim i vet, paketim dhe shpërndarje të çokollatës së ëmbël "Slatka Magija" dhe Pires nga gështenja ("Kosten pire").
më shumë
Retail Price - VAT Included:750 MKD

Мини Овошни кошнички

Retail Price - VAT Included:420 MKD

Соленки

Retail Price - VAT Included:40 MKD

Проја

Retail Price - VAT Included:340 MKD

Соленки

Retail Price - VAT Included:700 MKD

Еклерчиња

Retail Price - VAT Included:200 MKD

Срце

Retail Price - VAT Included:750 MKD

Падобранци

Retail Price - VAT Included:80 MKD

Овошна кошничка

Retail Price - VAT Included:650 MKD

Овошен тарт

Retail Price - VAT Included:690 MKD

Виенски сахер

Retail Price - VAT Included:80 MKD

Пита со брокула

Retail Price - VAT Included:750 MKD

Чоколадно канапе со овошје

Retail Price - VAT Included:180 MKD

Милиброд (козињак)

Retail Price - VAT Included:90 MKD

Костен пире

Retail Price - VAT Included:70 MKD

Чоколадна паста

Retail Price - VAT Included:1.000 MKD

Чизкејк


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj