Kri-turs

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Pece Matiçevski 15 (Leninova)
  • Vendi: Manastir
  • Distanca: ≈7908 км

  • Telefon 2: 078 328664
  • Faksi: 047 223322
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 19:00
    Sh nga 10:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1559736399_18.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Ne po ndërtojmë me sukses emrin tonë midis klientëve tanë të kënaqur dhe besnikë, ne jemi zgjidhja e kompanisë së tyre të udhëtimit për të gjitha stinët.

Që nga viti 1993 ne u kemi shërbyer shumë konsumatorëve të kënaqur. Shërbim i plotë turistik, agjenci IATA e licencuar, e cila konsiderohet si një nga agjencitë më të njohura të udhëtimit në Manastir, Maqedoni.
JU JENI NË DUAR TË SIGURTA
Për t'u siguruar që të fitoni më të mirën nga udhëtimi, që nga kontakti i parë, gjatë kohës së qëndrimit tuaj dhe derisa të kthehemi në shtëpi, ne jemi me ju. Është jetësore për ne të keni një eksperiencë të paharrueshme dhe të sigurt.

ÇFARË OFROJMË
Nga paketa individuale, pushime të personalizuara, çarterë, tura në grupe, bileta avioni, viza, udhëtime kroçerë dhe pushimi festive.

KURSE KOHË DHE ENERGJI, NË JEMI KËTU PËR T'JU NDIHMUAR!
Organizimi i udhëtimit të pushimeve tuaja mund të jetë një detyrë stresuese. Na lejoni të kujdesemi për këtë!
Pa dallim nëse keni një pyetje ose një kërkesë të veçantë, ne jemi këtu për ju.

KRITURS TIM
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj