Кри-турс

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Пеце Матичевски 15 (Ленинова)
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈9523 км
  • Локација: кај х.Епинал

  • Телефон 2: 078 328664
  • Факс: 047 223322
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 19:00
    Саб од 10:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1559736399_18.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Успешно го градиме името меѓу нашите задоволни и лојални клиенти, избор сме на нивна туристичка компанија за сите сезони.

Од 1993 година им служиме на многу свои задоволни клиенти. Целосна туристичка услуга, лиценцирана ИАТА агенција, која се смета за една од најреномираните туристички агенции во Битола, Македонија.

ВИЕ СТЕ ВО ДОБРИ РАЦЕ
За да се осигураме дека ќе го добиете најдоброто од патувањето, од првиот контакт, преку времето на престојот и додека ве враќаме дома, ние сме со вас. Витално значење за нас е да имате незаборавно и безбедно искуство.

ШТО НУДИМЕ
Од индивидуални пакети, персонализирани одмори, чартери, групни тури, авионски карти, визи, крстарења и празнични сместувања.

ЗАШТЕДИ ВРЕМЕ И НАПОР, НИЕ СМЕ ТУКА ДА ВИ ПОМОГНИМЕ!
Организирањето на вашето сопствено патување или одмор може да биде стресна задача. Дозволете ни да се погрижиме за тоа!

Без разлика дали имате едно прашање или посебно барање, ние сме тука за вас.


КРИТУРС ТИМ
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи