Кремисимо

Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизираноДопуштено за деца

  • Адреса: Широк сокак 60
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈7481 км
  • Локација: Спроти Епинал

  • Телефон 2: 078 312528
  • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 21:00
    Саб од 10:00 до 14:00Фото и видео галерија

Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи