Kozhuv


  • Adresa: Partizanski Odredi i Gjevgjelisë 7
  • Vendi: Gjevgjeli
  • Distanca: ≈7553 км
Kategoritë:

pyje dhe pylltari


  • Faksi: 034 213296
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00Mapa

Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги донесе одлука со која се врши зголемување на малопродажните цени на нафтените деривати во прoсек 0,84 отсто ...
сите 46 | | | веќе видена

Листата на Forbes на најбогатите милијардери во светот укажува дека денес постојат 2.153 милијардери (иако овој број се менува). Во видеото во продолжение, ќе ...
сите 20 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj