Корк


  • Адреса: Киро Димушков 1-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7848 км
  • Локација: населба Радишани

  • Телефон 2: 02 2672126
  • Факс: 02 2672126
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/9a5d8282d6c83159976e05a833537f6b.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Корк врши производство на вино, опрема и акцесоари.

Затварачи

Затварачот на врвот на шишето е дел од производот кој е најблиску до окото - затоа затварачот мора да биде декорација на шишето, но во исто време тој е и најдобро место за порака од производителот (реклама или задолжитела порака) до купувачите.

Лепила

-понуда и типови
-Казеински
-Скробни
-Декстрински
-Синтетични
-Лепила во прав
-Топливи лепила (hot melt)

Индустриски лепила:

-Лепила за подготовка на хартиени кеси
-Лепила за производство на картони на неколку платна
-Лепила за прозводство на картонски кутии и папки
-Лепила за производство на алу фолии
-Лепипа за ПЕТ амбалажа
-Лепила за производство на картони за пакување
-Лепила за производство на тоалетна хартија
-Лепила за стаклена амбалажа
-Лепила за производство на плакати на дрвена и метална површина

повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи