Korab tehnicki pregled i osiguruvanje

ParkingPunojmë 6 ditë në javëPaqesë me kartela kreditore


  • Telefon 2: 078 412802
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00
    Sh nga 08:00 deri më 14:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1513588005_81.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Të gjitha llojet e sigurimit nga të gjitha kompanitë e sigurimit në një vend:
- Auto-përgjegjësi – të nevojshme për regjistrim të automjeteve
- Karton jeshil - i nevojshëm për udhëtim jashtë vendit
- Sigurim udhëtimi – të jeni të siguruar nga ana shëndetësore jashtë vendit
- Sigurim i pronës – të sigurohet prona e kompanisë tuaj
- Sigurim i shtëpisë – të sigurohet prona juaj.
- sigurim kasko – automobili juaj të mbrohet gjatë çfarëdo lloj aksidenti
- sigurim nga fatkeqësitë – të punësuarit në kompani ose nxënës, sportistë, etj
- sigurim transporti – për transport të të gjitha llojeve të mallrave
- sigurim menaxherik – për strukturën meanxheriale të kompanive të mëdha
- sigurim jete – një lloj kursimi dhe mbrojtje juaja.

Shërbime në Kontrollin Teknik Korab :
- Kontroll teknik dhe regjistrim i automjetit dhe motoçikletave
- Patentë ndërkombëtare
- Autorizim për drejtim me automjet të huaj
- Tabela provë
- Ndryshim i pronësisë
- Paraqitje të automjetit

Në bashkëpunim me MGI- vendi i inspektimit siguron shërbimet e mëposhtme:
- Atest për TNG-gaz, fleta dhe shtëpi,
- Homologim EO/IO- gjatë importit të automjetit;
- PTEU -M6 – e nevojshme për transportues

- Shumë shpërblime dhe surpriza për klientët besnikë

Polisa sigurimi nga Korab INS mund të prisni në adresat e mëposhtme:
- Bulevard Serbia nr. 25, Aerodrom, Shkup,
- Rr. Shishka nr.172, Kavadarë
- Rr. Ilindenska nr. 292, Gostivar
- Rr. Goce Delcev nr. 6 Veles
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj