Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Kopshte - shërbime
 • Hortikulturë - pajisje dhe shërbime
 • Lule dhe lulishte
 • Parqe dhe gjelbërim - rregullim dhe mirëmbajtje
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Kopshtar në Shkup

Bullka


 • Adresa: Nikolla Rusinski 2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9441 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Foja Ko


 • Adresa: Boris Trajkovski 152-a (Prvomajska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9447 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 19:00 • D nga 08:00 deri më 17:00

Kopshti dhe qendra Foya operacional është një kompani që ofron një gamë të gjerë të produkteve dhe shërbimeve në fushën e hortikulturës.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1457007570_19.jpg?t=true&w=300&h=300

Progarden BK


 • Adresa: Maxhari 28-2/15
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9447 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tim


 • Adresa: rr.30 nr.83, Radishani
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9439 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

На банките сепак им е важен профитот и во корона кризата. Не ги простуваат каматите на кредитите. Одложувањето на плаќањето на ратите на шест месеци за ...
сите 183 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj