Kopir plus


  • Adresa: Vasil Gjorgov 20 lok.22
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7424 км

  • Faksi: 02 3217597
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1558341035_97.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Копир Плус
Kopir Plus merret me shitjen dhe servisimin e fotokopjuesve dhe printerëve, si dhe me importin dhe prodhimin e tonerëve dhe kertrixhëve për fotokopjues dhe printerë.

Në asortimentin tonë të pasur përfshihen:

- Printerë
- Skanerë
- Projektorë
- Pajisje të riparuara
- Tonerë origjinal
- Kortrixhë boje origjinale
- Tonerë të përputhshëm
- Kortrixhë të përputhshëm
- Letër
- Materiale zyre
- Servis
- Pajisje me qira

Aftësi e dëshmuar për të ndërtuar dhe mbajtur marrëdhënie të forta me klientët dhe shërbimi superior ndaj klientit na bën një nga më të mirët në këtë industri. Ekipi ynë është gjithmonë i gatshëm t'u përgjigjet pyetjeve dhe të zgjidhë problemet tuaja.

Për të gjitha pyetjet dhe informacionet na kontaktoni në 02 3217599, jemi në dispozicionin tuaj.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj