Коп компани

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi Зона

  • Адреса: Јужноморавски бригади б.б.
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7429 км
  • Локација: Лево на семафорите во Ченто, 2 км право по улицата

  • Телефон 2: 02 2521840
  • Факс: 02 2533111
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 17:00
    Саб од 08:30 до 14:00Слика од локација

Фото и видео галерија

Сервисниот центар КОП КОМПАНИ е основан во 1991 година од страна на Александар Коп. Една од првите фирми кои можат да се пофалат со богато, долгогодишно искуство во бизнисот со сервисирање на возилата.

Својата успешна работа ја заокружува со отварање на сервисен центар, кој што содржи административен дел, магацин и сервисен простор опремен со најсовремена технологија на уреди и инструменти, кои овозможуваат брза и успешна дојагноза за дефектот на возилото. Во одделението за сервис и оддржување, еднаш годишно се изведуваат обуки, на кои вработените се остручуваат и запознаваат со сите светски новитете од обласна на автомобилската индустрија.
повеќе

Постови

Photos from Сервисен Центар КОП's post

Доколку не ги препознавате - не се грижете. Нашите сервисни експерти ги знаат сите делови од вашето ...

Чистење на DPF филтер и катализатори - пишете ни за детали!

Имате проблем со вашиот DPF филтер? Проблем со катализаторот?Најсовремена машина за чистење на DPF ...

Чистење на DPF филтер и катализатори - пишете ни за детали!

Имате проблем со вашиот DPF филтер? Проблем со катализаторот?Најсовремена машина за чистење на DPF ...

Photos from Сервисен Центар КОП's post

Доколку не ги препознавате - не се грижете. Нашите сервисни експерти ги знаат сите делови од вашето ...
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи