Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Белград
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Амбасади и конзулати на република македонија во странство
 • Амбасади и конзулати во република македонија
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Конзулати во Белград

Австралија-Амбасада во Србија


 • Адреса: Владимир Поповиќ 38-40/8
 • Место: Белград

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ангола-Амбасада во Србија


 • Адреса: Владета Ковачевиќа 14
 • Место: Белград

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Белорусија-Амбасада во Србија


 • Адреса: Делиградска 13
 • Место: Белград

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Канада-Амбасада во Србија


 • Адреса: Кнеза Милоша 75
 • Место: Белград

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Либија-Амбасада во Србија


 • Адреса: Симе Лозаниќа 8
 • Место: Белград

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мексико-Амбасада во Србија


 • Адреса: Љутице Богдана 5
 • Место: Белград

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Норвешка Амбасада-Србија


 • Адреса: Милентија Поповича 5-а
 • Место: Белград

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Португалија-Амбасада во Србија


 • Адреса: Владимира Гачиновиќа 4
 • Место: Белград

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сирија-Амбасада во Србија


 • Адреса: Александра Стамболиског 13
 • Место: Белград

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Словачка-Амбасада


 • Адреса: Булевар на уметноста 18
 • Место: Белград

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Србија-Амбасада во Белград


 • Адреса: Gospodar Jevremova 34
 • Место: Белград

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Државниот должник МЖ „Транспорт“, кој е акционерско друштво во сопственост на државата, никако да се симне од првата позиција на државни борчлии. Така е и на ...
сите 16 | | | веќе видена

Македонски Телеком ги зголеми приходите од продажбата во првото полугодие годинава за 4,1 отсто во споредба со истиот период од претходната година и изнесуваат ...
сите 72 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи