Konto Profit

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Bul.Jane Sandanski 79-a lok.10
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7855 км

  • Telefon 2: 02 6091551
  • Faksi: 02 2465524
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30Mirë se vini në Konto Profit, shtëpi ku mund t'ia dorëzoni të gjithë aktivitetet e plota ligjore dhe ato ekonomike të detyrueshme dhe veprime në lidhje me detyrimet ligjore të Biznesit tuaj!

Mirë se erdhët në shtëpinë, qëllimi i së cilës është, juve t'ju lërë pjesën më të madhe të kohës t'ia përkushtoni drejtimit të biznesit tuaj dhe rritjes së fitimit. Ne jemi këtu kryesisht për të siguruar konsultime ekspertësh ekonomiko-ligjor, këshilla tatimesh dhe shërbime komplete kontabiliteti.
- Shërbime që ofrojmë për klientët tanë;
- Shërbim komplet kontabiliteti dhe financiar dhe kontabilitetit material dhe përgatitje pagesash;
- Konsultim tatimor dhe ligjor, llogaritje tatimore dhe përgatitje e raporteve tatimore të lidhura me TVSH-në dhe PDD-në dhe Ligjin e fitimit;
- Regjistrime për firma të reja nëpërmjet agjentëve të regjistrimit;
- Çështje ligjore të lidhura me të drejtën ligjore dhe të punës - regjistrim dhe çregjistrim të personave në marrëdhënie pune të rregullt, ndryshim i akteve themelore të shoqërisë në RQM;
- Trajnime dhe seminare për kontabilitetin praktik dhe rregullativave tatimore, analizave financiare dhe kontroll dhe kontabilitet i përparuar;
- Ekspertizë, përgatitje e planeve të biznesit, buxhet dhe analiza të raporteve financiare për nevojat e internetit.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Training and seminars

Retail Price - VAT Included:Ask for price

TAX CONSULTING

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Payroll calculation


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj