Konsalting-Hrismi

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: QTQ Gjevgjelia p.n.
  • Vendi: Gjevgjeli
  • Distanca: ≈7553 км

  • Telefon 2: 071 392039
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1563435534_12.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Консалтинг-Хрисими
Ne besojmë se të dëgjuarit është themeli i një marrëdhënieje të qëndrueshme të klientit, e ndërtuar mbi besimin dhe respektin. Ne vazhdojmë të punojmë për të fituar besimin tuaj, duke qenë gjithmonë në hap me ndryshimet në ligjet e kontabilitetit dhe taksave dhe duke marrë një interes proaktiv në menaxhimin e vazhdueshëm financiar të biznesit tuaj.

Ne ofrojmë një shërbim të jashtëzakonshëm për klientët tanë për shkak të angazhimit tonë në tre parime kryesore - profesionalizëm, përgjegjësi dhe cilësi

Konslatingë Hrismi - Byro për shërbime kontabiliteti dhe llogaritare ofrojnë:

- raporte të plota financiare për kompaninë tuaj
- kontabilitet material
- të gjitha shërbimet bankare të kompanive
- konsulencë financiare

Përshkrimi i plotë i shërbimeve tona:

• Shërbimi i plotë i kontabilitetit - llogaritjet financiare dhe materiale dhe llogaritje të pagave;
• Konsulencë tatimore dhe afariste, llogaritje tatimore dhe përgatitje e raporteve tatimore në lidhje me TVSH-në, e-PD-në dhe Ligjin e Fitimit;
• Regjistrimi i firmave të reja përmes një agjenti regjistrimi;
• Punë ligjore në lidhje me tregtinë dhe ligjin e punës - regjistrim dhe çregjistrim të punonjësve me marrëdhënie të rregullt pune, ndryshime në aktet themeluese të shoqërisë në RQM;
• Trajnime dhe seminare mbi kontabilitetin praktik dhe rregullativat e taksave, analizë dhe kontroll financiar dhe kontabilitet i avancuar;
• Ekspertizë, përgatitja e planeve të biznesit, buxhetit dhe analizës së raporteve financiare për nevoja të brendshme.

më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj