Konkrit Ko

Wi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: bul.Kërste Misirkov 13/9
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10684 км

  • Telefon 2: 075 239149
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1618217157_88.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Përvojë e gjatë vendore dhe nacionale e ndërtimit; me reputacion për realizimin e projekteve të mëdha dhe unike për projektet e ndërtimit përpara afatit dhe brenda buxhetit tuaj. Kompania jonë u shërben klientëve dhe pronarëve të objekteve për shumë vite. Ne kemi zbuluar se çelësi i suksesit të çdo projekti është të kuptojmë nevojat dhe pritjet e pronarit, dhe pastaj t'i tejkalojmë këto pritshmëri.

Ne ofrojmë një gamë të gjerë shërbimesh

Nga koncepti deri në përfundim, i gjithë ekipi ynë të vlerësuesve, projektuesve, menaxherëve të projektit dhe drejtuesve me përvojë, i bëjnë nevojat e klientëve tanë një prioritet. Kemi përvojë në një gamë të gjerë projektesh dhe mënyrash të dërgesës, dhe ne përdorim praktikat e dëshmuara dhe teknikat më të fundit për të siguruar që projektet e klientëve tanë të përmbushin potencialin e tyre maksimal.
më shumë

Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj