Kongresen servisen centar

ParkingAir-kondicioner

  • Adresa: Vlladimir Polezhinovski 22/4 (Ivan Millutinoviq)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7850 км

  • Faksi: 02 3230967
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/d480dc2481e41a3ec5eb2f1dd01c4760.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Ne ju ofrojmë ndihmë në të gjitha fazat e projektit, prej fillimit deri në përfundimin e tij.
Shërbimi ynë përfshin:

- Buxhet (propozim buxheti, drejtim financiar, përgatitje raportesh);
- Transport (transport nga dhe në aeroport/akomodim/vend për mbajtjen e manifestimit, transport VIP);
- Akomodim(propozime/oferta për lokacione të përshtatshme, rezervime, regjistrim). Shërbime hotelerie (sigurim të shërbimeve hotelerike gatë konferencës dhe ngjarjeve për lidhje dhe krijim rrjeti);
- Pajisje (sigurim i të gjitha llojeve të pajisjeve të duhura – pajisje për konferenca, pajisje audiovizuele, pajisje për interpretim simultan);
- Përgatitje dokumentesh (shkrim, përkthim, printim dhe shpërndarje e të gjitha dokumenteve dhe materialeve);
- Materiale konferencash (printim dhe menaxhim me ftesa, lista e të ftuarve/ lista e të regjistruarve, nënshkrimet e emrave, dosje, fletore, stilolapsa);
- Angazhim i personelit për ndihmë (hostesa, interpretues, teknikë);
- Koordinim dhe mbështetje e të gjithë proceseve në vend.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj