Kongresen servisen centar

ParkingAir-kondicioner

  • Adresa: Vlladimir Polezhinovski (Ivan Millutinoviq) 22/4
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7424 км
  • Lokacioni: позади Универзална сала

  • Faksi: 02 3230967
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/d480dc2481e41a3ec5eb2f1dd01c4760.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Kongresen Servisen Centar është themeluar në vitin 1999 në Shkup, Maqedoni.

Me më shumë se 14 vjet përvojë në sigurimin e shërbimeve profesionale për përkthim në 32 gjuhë, interpretim dhe organizim të manifestimeve, zbatim të projekteve vendore dhe ndërkombëtare, si dhe botim, Kongresen Servisen Centar, sot është sinonim i shërbimeve të përkryera dhe shërbime me një vlerë të jashtëzakonshme për klientët.

Duke u nisur nga vizioni ynë për rajonalizim dhe globalizim të shërbimeve tona, me qëllim që tu mundësojmë klientëve tanë servisim të nevojave të tyre dhe jashtë Maqedonisë, Kongresen Servisen Centar në vitin 2001 hapi zyrë në Beograd (Serbi) dhe ne vitin 2012 hapi në Sarajevë (B&H)

më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj