Kondor Inxhiniering


 • Address : Balkanska 1/II-21
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  EVN Macedonia


  • Address : Lazar Licenoski 11
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7424 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 15:30

  EVN Macedonia is a company which has power distribution and supply on the territory of the Republic of Macedonia as its primary activity. The Company entered the Macedonian market in 2006 as a part of the EVN Group and managed to grow into a strong established brand within a short period of time. The most important goal of EVN Macedonia is to provide for a reliable and high-quality power supply to the customers at competitive prices.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/20eed5c2056e1434c5b5dfe0e1ce2dcf.jpg?t=true&w=300&h=300
  Public transport

  Pik Igor


  • Address : Blagoja Stefkovski 19-3/6
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7428 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00

  The company deal with distribution, installation and service of industrial diesel aggregates and industrial acclimatization.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/7f291b3593a9f0bc7207c15e773d89a8.jpg?t=true&w=300&h=300
  6 days a week

  Semaks Koncar Elektro-dizel agregati


  • Address : Gavril Konstantinovic 27-b
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7429 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 15:30 • Sat from 08:00 to 15:00

  “Semaks Konchar Elektrodizelagregati” is a company that deals with renting, sale, servicing, maintenance and repair of generators.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1404824212_56.jpg?t=true&w=300&h=300
  Parking7 days a week24 hours

  Motor corporation


  • Address : Trifun Hadzi Janev 11-2/11
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7426 км
  • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

  General importer and service for generators of Geko, Eisemann and RID.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/21a50b06baa90f36bc702e06046ca1f9.jpg?t=true&w=300&h=300
  Map

  Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги (РКЕ) отпочна со постапки за одземање на лиценци на двајца снабдувачи на електрична енергија. Од таму ...
  сите 41 | | | веќе видена

  Време зa читање: 4 минути Народната банка на Кина (ПБОЦ) објави прашања и одговори на својата веб -страница во која се вели дека кинеските граѓани кои ...
  сите 43 | | | веќе видена

  Бизнисот на Адора инженеринг, на Чифлиганец, се проширува и во топлинската енергија. За околу 9.3 милиони евра, Чифлиганец, ја купува „Топлификација“која е во ...
  сите 30 | | | веќе видена

  Вкупните депозити, во август, на годишна основа, се повисоки за 9,9 проценти, при раст кај двата сектора – корпоративен и домаќинства, којшто е поистакнат кај ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Градот и мразот се најизразени ризици во земјоделското осигурување. Во првите шест месеци годинава над 70 отсто од вредноста на сите исплатени штети во ...
  сите 46 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel