Konak Nestor

ParkingWi-Fi Zone24 hoursAirconditionedChildren welcome

  • Address : ul.20 br.5 s.Saraj
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7844 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1596011256_74.png?t=true&w=300&h=300


Photo & Video Galery

Конак Нестор постои од 2015 година. Располага со 4 апартмани поврзани со ресторанот Ореов Лад со room service за доручек, ручек и вечера.

Лоциран во рекреативен центар Сарај во близина на езерото Треска и кањонот Матка, опкружен со прекрасна природа и уживање за секого.

Конак Нестор располага и со гелм ресторан во својот склоп - Ореов Лад и паркинг простор до секоја соба.
more
Map

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel