Кон Трек

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

 • Адреса: Спиро Гулапчев 1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7855 км


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1412756721_13.png?t=true&w=300&h=300


  Фото и видео галерија

  Кон Трек обезбедува целосна услуга во домен на изнајмување аудио-визуелна опрема за конференции , корпоративни настани и свечености.

  Нашата цел е да ги поврземе луѓето и тоа го правиме со иновативни опции кои вклучуваат:

  - Аудио-визуелна опрема
  - Опрема за симултан превод
  - Опрема за осветлување
  - Сценски дизајн
  - ЛЕД/ЛЦД производи
  - Опрема за презентација

  Ви нудиме голем избор на најквалитетна и најиновативна технологија за да придонесеме за успех на вашиот бизнис.

  Се трудиме да сме повеЌе од фирма која изнајмува висококвалитетна опрема. Сметајте не како партнер со кого Ќе ги исплоните вашите цели.

  повеќе
  Мапа

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи