Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Strugë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Kompjutera - pajisje dhe harduare - tregti
 • Kompjutera - pajisje dhe riparime
 • Telefona celularë dhe aksesorë - shitore
 • Kompjutera - softuer kompjuterik - zhvillim
 • Audio-video pajisje - tregti dhe shitore
 • Aparate Për Amvisëri - Dyqane
 • Fotografi - Pajisje Dhe Materiale Fotografike - Tregti
 • Klimatizues Dhe Klimatizim
 • Arka Fiskale - Riparime
 • Internet - Shërbime
 • Telefona Celularë - Riparime
 • Elektrikë - Pajisje Elektrike - Riparime Dhe Servise
 • Telefona - Shitore
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Kompjutera në Strugë

AS - Kopmjutera


 • Adresa: Kej 8 Nëntori 93
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 18:00 • Sh nga 10:00 deri më 14:00

Algoritam


 • Adresa: Brigada e 1-rë sulmuese Maqedonase 6
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00

Angor-ag


 • Adresa: Brigadat Proletare 35
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 15:00

DMA-Computers


 • Adresa: Jabllanica 3
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 21:00

Enhasoft


 • Adresa: Veljko Vllahoviq 3/16
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Neskom


 • Adresa: Brigada e 1-rë sulmuese Maqedonase 23
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Net Ipoks


 • Adresa: Brigadat Proletare 37
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 18:00 • Sh nga 10:00 deri më 14:00

Rosanda


 • Adresa: Brigadat Proletare p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 20:30 • Sh nga 09:00 deri më 18:00

Setek


 • Adresa: Marshall Tito 115
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:30 • Sh nga 09:00 deri më 16:30

Sunwireless


 • Adresa: Brigadat Proletare 37
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7426 км

Mapa

СДСМ е на правиот пат, кој не води кон европски вредности, патот кој не води да ги враќаме парите кај граѓаните, патот за враќање на достоинството и на ...
сите 74 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj