Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Kompjutera - pajisje dhe riparime
 • Kompjutera - pajisje dhe harduare - tregti
 • Kompjutera - softuer kompjuterik - tregti
 • Kompjutera - montimi i pjesëve (asamblim)
 • Kompjutera - rrjete kompjuterike - dizajn dhe instalim
 • Kompjutera - Printerë
 • Tonerë Dhe Kertrixh
 • Kompjutera - Sisteme Kompjuterike
 • Inxhinieri Dhe Teknologji Informatike
 • Kompjutera - Softuer Kompjuterik - Zhvillim
 • Audio-Video Pajisje - Riparime Dhe Servise
 • Ueb Dizajn
 • Video Mbikqyrje Dhe Sisteme Për Qasje Të Kufizuar
 • Telefona Celularë - Riparime
 • Materiale Dhe Pajisje Për Zyrë
 • Audio-Video Pajisje - Tregti Dhe Shitore
 • Softuere - Zgjidhje
 • Lëkurë - Produkte Dhe Galanteri Prej Lëkure - Tregti
 • Biznes - Zgjidhje Elektronike
 • Fotokopjues - Aparate Dhe Pajisje
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Kompjutera - pajisje dhe riparime në Shkup

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Digikom


 • Adresa: Simeon Kavrakirov 16/4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10686 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

Digicom është e vetmja kompani që përmirëson kompjuterin tuaj "të vjetër dhe të dobët", me mundësinë e një zëvendësimi të plotë për një të ri duke përdorur parimin "vjetër për të ri".

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1600867645_38.png?t=true&w=300&h=300

Aitonix - service


 • Adresa: Vasil Gjorgov 33 lok.2
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alkon PS


 • Adresa: 9 Maji 6-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alsa net


 • Adresa: Albert Anshtajn 8 lok.2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anhoch


 • Adresa: Qemal Ataturk 18/4
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anhoç - Drejtoria


 • Adresa: Mirçe Acev 100
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10685 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00 • Sh nga 10:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D.N.V. kompjuteri


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 61
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10687 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

DD kom


 • Adresa: Franjo Klluz 2-1/4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10686 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

DK elektroniks/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

DTM Kompjuteri/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Duna


 • Adresa: Skupi 57-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10681 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Duna-magacin


 • Adresa: Skupi 57-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10681 км
 • Orari i punës: Ha - Enj nga 08:30 deri më 17:00 • Pr nga 08:30 deri më 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Duna-servis


 • Adresa: Skupi 57-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10681 км
 • Orari i punës: Ha - Ma , Mr , Pr nga 08:30 deri më 17:30 • Enj nga 08:30 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ESDC


 • Adresa: Komuna e Parisit 14-2/4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10688 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ekonet/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eksellent Plus/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ell-go


 • Adresa: Nju Delhiska 2 lok.7
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Erfih


 • Adresa: Todor Çangov 48/30
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

– Tрошоците на животот во септември годинава во однос на септември лани се зголемени за 18.7, а индексот на цените на мало за 14.7 проценти. Во однос на август ...
сите 152 | | | веќе видена

Инфлацијата излезе надвор од контрола и таа според последните пресметки достигна високи 18,7 проценти, а Владата не презема ништо во изминатиот период да се ...
сите 242 | | | веќе видена

Скоро 5.000 работодавачи немаа исплатено плата на работниците за август, а ист број на работодавачи воопшто немаат поднесено пресметки за да исплатат плата на ...
сите 59 | | | веќе видена

Вкупната вредност на извозот на стоки од Република Македонија, во периодот јануари – август 2022 година, изнесува 5 396 652 000 евра и бележи пораст од 18.3 % ...
сите 101 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj